Call now » (+99) 123 456 789

  • Euroregion Bug

    Ku rozwojowi
  • EUROREGION BUG

    Razem wspólną drogą
  • EUROREGION BUG

    Piękno natury
prev next

Drugie spotkanie konsultacyjne - Chełm

W środę, 11 sierpnia 2021, w Urzędzie Miasta Chełm zebrali się przedstawiciele Urzędu Miasta, gmin członkowskich, jednostek podległych, organizacji pozarządowych działających w obszarze turystyki oraz firmy Synergia i SSERB na kolejnym spotkaniu dotyczącym tworzonej marki obszaru położonego nad rzeką Bug.

Spotkanie rozpoczęła pani Dorota Cieślik, Zastępca Prezydenta Miasta Chełm i Skarbnik Stowarzyszenia, która przedstawiła prowadzących i cel konsultacji. Następnie zabrał głos pan Kazimierz Smal, Wiceprezes Stowarzyszenia i Wójt Gminy Ruda-Huta, który zachęcił samorządy do aktywnego włączania się w planowane działania, które dzięki wspólnej pracy przyniosą widoczne efekty.

W dalszej części spotkania pan Michał Basiński z firmy Synergia omówił najważniejsze aspekty związane z tworzeniem marki i przedstawił kilka jej koncepcji, które następnie zostały poddane pod dyskusję.  Uczestnicy wyrazili swoje opinie i podzielili się pomysłami, które zostaną wzięte pod uwagę przy opracowaniu strategii budowy i promocji marki turystycznej dla naszego obszaru.

W przyszłym tygodniu planujemy spotkanie dla samorządów, organizacji i przedstawicieli branży turystycznej z powiatu hrubieszowskiego.

9.jpg7.jpg11.jpg6.jpg1.jpg8.jpg99.jpg10.jpg2.jpg5.jpg12.jpg4.jpg3.jpg

 

Nasi partnerzy