kontakt » sekretariat@euroregionbug.pl

Grupy Robocze

 

Kierownicy Grup Roboczych 
Związku Transgranicznego Euroregion Bug

  1. Grupa ds. bezpieczeństwa, współpracy organów bezpieczeństwa i likwidacji stanu zagrożenia.
    • strona polska Igor Parfieniuk Lubelski Komendant Wojewódzki Policji
    • strona białoruska Michaił Juchymuk Zastępca Przewodniczącego Brzeskiego Komitetu Obwodowego
    • strona ukraińska                                      kierownik Wydziału Współpracy z Organami Bezpieczeństwa i Obrony Wołyńskiej Obwodowej Administracji Państwowej
  2. Grupa ds. zagospodarowania przestrzennego, komunikacji , transportu i łączności.
    • strona polska Piotr Matyś zastępca dyrektora wydziału Infrastruktury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie
    • strona białoruska Nikołaj Kedna Przewodniczący Kobryńskiej Rady Rejonowej
    • strona ukraińska                             Naczelnik Głównego Urzędu Gospodarki i Rozwoju Infrastruktury Wojewódzkiej Administracji
  3. Grupa ds. ochrony i monitoringu środowiska naturalnego.
    • strona polska Leszek Żelazny Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska
    • strona białoruska Włodzimierz Macuka Przewodniczący Brzeskiego Komitetu Rejonowego
    • strona ukraińska                                           Zastepca Naczelnika Państwowego Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Środowiska Obwodu Wołyńskiego
  4. Grupa ds. kontaktów między samorządami i mieszkańcami.
    • strona polska Leszek Burakowski Dyrektor Departamentu Organizacyjno - Prawnego UMWL
    • strona białoruska Kazimir Łapicz Przewodniczący Malorytskiego Komitetu Rejonowego
    • strona ukraińska                                 Zastępca Przewodniczącego Wołyńskiej Rady Obwodowej
  5. Grupa ds. promocji, informacji i baz danych.
    • strona polska Piotr Franaszek Dyrektor Departamentu Promocji i Turystyki UMWL
    • strona białoruska Nikołaj Kriwiecki zastępca Przewodniczącego Brzeskiego Komitetu Obwodowego
    • strona ukraińska                                 kierownik Głównego Departamentu Statystyki w Obwodzie Wołyńskim
  6. Grupa ds. oświaty, ochrony zdrowia, kultury, sportu i młodzieży.
    • strona polska Krzysztof Babisz Kurator Oświaty w Lublinie
    • strona białoruska Jurij Bisun Przewodniczący Iwanowskiego Komitetu Rejonowego
    • strona ukraińska Igor Waszczeniuki Naczelnik Departamentu Ochrony Zdrowia Wołyńskiej Obwodowej Administracji Państwowej
  7. Grupa ds. współpracy gospodarczej i instytucjonalnej.
    • strona polska Krzysztof Bartuzi zastępca dyrektora Departamentu Gospodarki i Innowacji UMWL
    • strona białoruska Aleksandr Palyszenkow Prezydent Miasta Brześć
    • strona ukraińska Olena Szczesiuk
  8. Grupa ds. koordynacji sieci przejść granicznych i infrastruktury okołogranicznej.
    • strona polska Aneta Ciesielczuki zastępca dyrektora Wydziału Infrastruktury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego
    • strona białoruska
    • strona ukraińska

Nasi partnerzy