kontakt » sekretariat@euroregionbug.pl

Członkowie Rady Związku ERB

 

Członkowie Rady Związku Transgranicznego

Euroregionu Bug

strona polska

1. Prof. Jolanta Szołno-Koguc Wojewoda Lubelski
2. Krzysztof Hetman Marszałek Województwa Lubelskiego
3. Sławomir Sosnowski Wicemarszałek Województwa Lubelskiego
4. Tomasz Zając Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego
5. Magdalena Fotek-Kułak Kierownik Oddziału EWT, Departament Polityki Regionalnej, UMWL, Prezes Stowarzyszenia Samorzadów Euroregionu Bug
6. Izabela Szczęsna inspektor ds. współpracy zagranicznej w Kancelarii Marszałka Województwa Lubelskiego
7. Dr Wojciech Misterek przedstawiciel Wojewody Lubelskiego
8. Wojciech Wilk Dyrektor Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin
9. Wiesław Holaczuk Starosta Włodawski
10. Tadeusz Garaj Burmistrz Hrubieszowa

strona ukraińska

1. Borys Klimczuk Przewodniczący Wołyńskiej Administracji Państwowe
2. Anatolij Grytsiuk Przewodniczący Wołyńskiej Rady Obwodowej
3. Bogdan Szyba Prezydent Miasta Łuck
4. Iwan Smitiuch Przewodnicządy Rejonowej Administracji Państwowej w Kowlu
5. Petro Saganiuk Prezydent Miasta Włodzimierz-Wołyński
6. Wasyl Korec Przewodniczący Lubeszowskiej Rejonowej Administracji Państwowej 
7. Wołodymyr Najda przewodniczący Szackiej Rejonowej Administracji Państwowej 
8. Bogdan Prus Przewodniczący Łuckiej Rejonowej Administracji Państwowej
9. Wiktor Wilenko Przewodniczący Iwonycziwskiej Rejonowej Administracji Państwowej 
10. Serhij Jaruczyk Wójt Gminy Boratyń

Członkowie Nazdwyczajni:

  • Wołodymir Wołoszyn - Przewodniczący Żółkiewskiej Rejonowej Administracji Państwowej Obwodu Lwowskiego
  • Ihor Bereznickyj - Przewodniczący Sokalskiej Rejonowej Administracji Państwowej Obwodu Lwowskiego

 

strona białoruska

1. Konstantin Sumar Przewodniczący Brzeskiej Obwodowej Administracji Państwowej
2. Sergiej Aszmiancew Przewodniczący Brzeskiej Rady Obwodowej
3. Michail Juchymczuk Zastępca Przewodniczącego Brzeskiej Obwodowej Administracji Państwowej
4. Aleksandr Palyszenkow Przewodniczący Rady Miasta Brześć
5. Kazimir Łapicz Przewodniczący Maloritskoj Rejonowej Administracji Państwowej
6. Jurij Bisun Przewodniczący Iwanowskiej Rejonowej Administracji Państwowej
7. Wladimir Macuka Przewodniczący Brzeskiej rejonowej Administracji Państwowej
8. Wasilij Chwatik Przewodniczący Drogiczinskiej Rejonowej Administracji Państwowej
9. Nikolai Kenda Przewodniczący Kobryńskiej Rady Rejonowej
10. Nikolaj Kriwieckij Przewodniczący Kobryńskiej Obwodowej Administracji Państwowej

Nasi partnerzy