kontakt » sekretariat@euroregionbug.pl

  • Euroregion Bug

    Ku rozwojowi
  • EUROREGION BUG

    Razem wspólną drogą
  • EUROREGION BUG

    Piękno natury
prev next

Turniej Halowy Piłki Nożnej Firm Ciepłowniczych o Puchar Prezydenta Miasta Chełm

W trakcie realizacji projektu Stowarzyszenia Samorządów Euroregionu Bug pt. „Rozwój usług komunalnych elementem zrównoważonego rozwoju miast pogranicza polsko-ukraińskiego”, w którym partnerami były Miasto Chełm i Miasto Łuck nawiązała się współpraca pomiędzy służbami komunalnymi obu miast. Mimo zakończenia projektu jest ona wciąż żywa, o czym świadczy udział drużyny energetycznej służby komunalnej Miasta Łuck „ŁuckCiepło” w II Turnieju Halowej Piłki Nożnej Firm Ciepłowniczych o Puchar Prezydenta Miasta Chełm zorganizowanym w dniu 27 lutego 2016 przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Chełmie.

Oprócz zespołów z Łucka i chełmskiego MPECu w turnieju wzięły udział drużyny z całej Polski: Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Przedsiębiorstwa Energetycznego w Siedlcach, Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Tarnowie oraz Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej w Kędzierzynie Koźlu.

Seria rozgrywek w miejskiej hali sportowej w systemie każdy z każdym wyłoniła zwycięzcę, którym została drużyna z Łucka, II miejsce zajął zespół z Siedlec, a III – z Lublina.

1.JPG2.JPG

Albums

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Nasi partnerzy