kontakt » sekretariat@euroregionbug.pl

  • Euroregion Bug

    Ku rozwojowi
  • EUROREGION BUG

    Razem wspólną drogą
  • EUROREGION BUG

    Piękno natury
prev next

Seminarium w Brześciu

W dniach 5-6 czerwca 2014 r. w Brześciu odbyło się seminarium połączone wraz z wizytą studyjną, zorganizowane przez Centrum Rozwoju Wspierania Agroturystyki AGROEKOTUR z Brześcia. Seminarium było poświęcone technologiom informacyjno – komunikacyjnych i ich wykorzystaniu na potrzeby GIS.

W seminarium wzięli udział eksperci z Polski, Ukrainy i Białorusi, a udział w nim wzięli m.in. przedstawiciele krajowych operatorów telekomunikacyjnych, specjalistów oraz pasjonatów technologii komunikacyjnych. Po seminarium odbyło się spotkanie grupy roboczej, podczas którego zostały zaprezentowane dotychczasowe efekty projektu (w tym efekty prac na koncepcją przestrzenną rozwoju Euroregionu Bug) oraz ustalono wspóny plan na kolejne etapy realizacji projektu.

Następnego dnia odbyła się wizyta studyjna, podczas której można było sie zapoznać z technologiami wykorzystywanym w promocji przez Wydział Turystyki Urządu Miasta Brześć, schematem zarządzania oraz technologiami komunikacyjnymi dostępnymi dla abonentów sieci Bieltelecom - krajowego dostawcy usług tele-informacyjnych. Uczestnicy wizyty mieli okazję wziąć udział w telekonferencji zorganizowanej w siedzibie Bieltelecom w Brześciu.

10.JPG3.JPG4.JPG16.JPG11.JPG5.JPG2.JPG1.JPG6.JPG8.JPG12.JPG15.JPG9.JPG7.JPG14.JPG13.JPG

Nasi partnerzy